ووداستوری هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و نسبت به حفظ آن متعهد میباشیم تا تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آوریم.

 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید‌کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم مانند آدرس IP، سیستم عامل کاربر، مرورگر و… برای کمک به تشخیص هرزنامه‌ها و بهبود تجربه کاربری.

 

تصاویر

اگر تصاویری را در وبسایت ووداستوری آپلود کنید به نحوی که برای نمایش عام باشد، این تصویر در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. همچنین اگر تصاویر شامل اطلاعات مکانی (Exif) و لوکیشن باشد، ممکن است بازدیدکنندگان وب‌سایت بتوانند موقعیت مکانی را از تصاویر بارگزاری شده دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما از کوکی‌ها استفاده می‌شود. استفاده از کوکی برای راحتی شما ست تا با مراجعه مجدد به سایت، بتوانید سریع‌تر وارد شده و تجربه کاربری مفیدی داشته باشید. به طوری که شما برای ثبت نظر جدید یا ورود به سایت، دیگر مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک ساله هستند و پس از یک سال متقضی خواهند شد.

هنگام ورود به سیستم نیز کوکی‌ها تنظیم شده اند تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های دیگر نظیر صفحه نمایش را در خود ذخیره کنند. اگر هنگام ورود گزینه‌ی “من را به خاطر بسپار” را تیک بزنید، ورود شما برای دو هفته در سایت ووداستوری ثبت خواهد بود. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

 

اطلاعات شخصی شما

کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما اطلاعات شخصی آنها را در بخش مشخصات کاربر (پروفایل کاربری) ارائه می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز نام کاربری خود تغییر دهند). مدیران وب سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری را درج کرده‌اید، می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می‌داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم.